Hakkımızda


Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) nezdinde 11825 işletme belge numaralı “Tatilos Turizm Seyahat Acentası” unvanı ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) nezdinde 88225410 kodu ile kayıtlı A grubu seyahat acentasıyız. Acentamız aynı zamanda Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) ve 351444 sicil numarası ile kayıtlı Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) üyesidir.

Geçmişten günümüze getirdiğimiz ve yarınlara götüreceğimiz etik değerlere bağlı kalarak, vizyonu geniş bir yapıda turizm sektörünün birçok alanında faaliyet gösteriyoruz. Tatilos Turizm Seyahat Acentası A.Ş. ticari unvanımız ile markalarımıza bir çatı olup, bu çatı altında ulusal ve uluslararası turizm hizmetleri sunuyoruz.

“Sorumlu ve Sürdürülebilir Turizm” anlayışını tüm çalışmalarımızda ortak başlık olarak kabul ederek, bu doğrultuda çok kültürlü ortamlara erişilmesine, kültürlerarası diyaloglara, doğal ve tarihi mirasların gelecek kuşaklara aktarılmasına özen gösteriyor ve hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Çalıştığımız yerel, ulusal ve uluslararası partnerlerimizi özenle seçiyor, aynı zamanda çalıştığımız tüm rehberlerimizin Turist Rehberleri Birliği’ne kayıtlı olmaları hususunda hassasiyet gösteriyoruz.

Dijitalin gücüne inanıyoruz. Bu nedenle faaliyetlerimizin büyük bir bölümünü internet ve mobil ortamlarda sürdürüyoruz. Müşterilerimizin en ideal ulaşım biletlerini, turlarını, otellerini, araç kiralama ve transferlerini bulmalarına, vize başvuru işlemlerine yardımcı olan ve güvenle satın almalarını sağlayan dijital platformlarımızı hep güncel tutuyoruz.

www.tatilos.com web sitemiz ve mobil uygulamalarımız ile misafirlerimize yurt içi ve yurt dışı kültür turları, otel rezervasyonları ile vize işlemlerini en rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

Misafirlerimizin, www.tatilos.com ve www.globalbilet.com web sitelerimiz ve mobil uygulamalarımız sayesinde yurt içi ve yurt dışı turlarının rezervasyon ve satışını, uçak ve otobüs biletlerinin rezervasyon, biletleme, iptal, değişiklik işlemleri ile araç kiralama rezervasyonlarını online yapmalarını sağlıyoruz. 

Kurumsal müşterilerimiz için MICE Turkey markamız altında kurulan departmanımız ile kongre, seminer, toplantı, organizasyon ve motivasyon gezilerini A’dan Z’ye organize ediyor, müşterilerimizin marka itibarını yükselten çalışmalar yapıyoruz. Aynı zamanda çeşitli mekânlarda dünya evine girecek çiftlerin hayallerini süsleyen rüya gibi düğünler tasarlıyor, mutlu anılara imza atıyoruz.

Çatımız altında bulunan tüm personelimize “sürekli gelişim” sloganıyla aldırdığımız eğitim ve seminerler sayesinde kendilerini güncel tutmalarını hedefliyoruz. Bununla da doğru orantılı olarak +90 (850) 308 00 00 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden misafirlerimize tüm hizmetlerimiz için destek veriyor, zamanında ve doğru bilgi aktarımını sağlıyoruz.

Yaptığımız çalışmalar ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı öncelikle geri bildirime (şikâyetler dâhil) açık olan müşteri odaklı bir ortamın oluşturulması, alınan her bir şikâyetin çözüme ulaştırılması ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi ile ilgili yönetim taahhütlerinin yerine getirilmesini öngören ISO 10002-2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikası ile entegre çalışan diğer ürün ve hizmetlerle uyumu sağlamak, stratejik planlama alt yapısını kurmak, standardın daha geniş kapsamlı ve farklı yapılarda da uygulanabilirliğini sağlamak, sistemin yönetsel etkinliğini arttırmak, proje yönetimi, iletişim yönetimi, bilgi yönetimi, değişim yönetimi, risk yönetimi, performans yönetimi konularında yetkinliğimizi artırmak amaçlı yaptığımız çalışmalar neticesinde ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını hak etmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, güçlü bir iletişim sayesinde müşterileriyle arasında duygusal bir bağ yaratan ve müşteri sadakatini sağlayan, klasik formatları ve kanıksanmış seyahat kalıplarının dışına çıkarak ulusal ve uluslararası turizm pazarında büyüyerek sektöründe en çok tercih edilen, rekabet gücünü arttıran bir marka olmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, etik değerlerine bağlı ve sosyal sorumluluk çerçevesinde kültürel miraslara sahip çıkan, çevreye duyarlı, tüm dünyada güvenilir ve saygın bir marka olmak.